درباره پریسا احمدی منش

مدرس کشوری شخصیت شناسی  و کوچینگ ،  با هدف توسعه فردی ، شغلی ، سازمانی

بنیان‌گذار حامی اندیش ( نخستین و معتبرترین  آکادمی هیبریدی کوچینگ و شخصیت شناسی)

عضو رسمی فدراسیون جهانی کوچینک و عضو رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

نویسنده کتاب قدرت شخصیت شناسی MBTI

تدوینگر استاندارد ملی شخصیت شناسی MBTI

پژوهشگر دانشگاهی موضوع شخصیت شناسی 

2023-07-02-10-49-50

تحصیلات پریسا احمدی منش

1- عناوین و پست های سازمانی

2- مفتخر به ارایه آموزش برای سازمان های زیر :

نمایش

چرا استاد پریسا احمدی‌منش برترین مدرس مرجع شخصیت‌شناسی و کوچینگ است؟

عواملی که باعث شده است تا پریسا احمدی‌منش به‌عنوان برترین مدرس کشوری شخصیت‌شناسی و کوچینگ شناخته شود شامل موارد زیر می‌شود:

شخصیت‌شناسی و کوچینگ هر کدام به تنهایی مهارت‌های بسیار قدرتمندی هستند و بودن این دو در کنار هم معجون بسیار قدرتمندتری در تشخیص و حل مسائل و یادگیری ایجاد می‌کند.

استاد پریسا احمدی منش می‌گوید: بخاطر این همه شگفتی در این دو علم که باعث تغییرات مثبت زیادی اول از همه در دنیای خودِ من شد، بیشتر و بیشتر علاقمند شدم تا این دو را به دیگران هم آموزش دهم و ایمان دارم کوچینگ و شخصیت‌شناسی در کنار هم می‌تواند نه فقط دنیای مرا، بلکه دنیای همه ما را تغییر دهد.

استاد پریسا احمدی منش پیرو دغدغه‌مندی در راستای ملی شدن مهارت بین‌المللی شخصیت‌شناسی، برای اولین بار این مهارت را در سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به لیست مهارت‌های رسمی و معتبر اضافه نموده‌اند.

ایشان دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق، کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای حرفه‌ای مدیریت کسب و کار DBA هستند و تمام آموخته‌های دانشگاهی را در تجربه 21 سال فعالیت در سازمان‌ها که زمینه‌ساز تجربه کار با طیف وسیعی از افراد، مشتریان، مدیران، کارآفرینان و استارتاپ‌ها بوده، تحلیل نموده‌اند.

اگر به دنبال برترین مدرس در هر حوزه هستید اصالت و پیشینه وی را بررسی کنید؛ زیرا برخی مدرسان با آموزش‌های سطحی و بعضا غیر علمی و اصولی و بدون پیشینه کافی در یادگیری، تنها با ابزارهای تبلیغاتی و بزرگ‌نمایی درصدد جذب دانش‌پذیر هستند.

قطعا مدرسان برتر و با اصالت، تلاش می‌کنند تا تخصص و آموخته‌های خود را در قالب کتاب ماندگار کنند! کتاب استاد احمدی‌منش یکی از کامل‌ترین و کاربردی‌ترین کتاب‌ها، همراه با مثال‌ها و کیس‌های واقعی و تحلیل آن‌ها، با فصل‌بندی بسیار منظم و اصولی است.

سال‌ها پژوهش و تحقیق در حوزه شخصیت‌شناسی در تحلیل افراد و سازمان‌ها و علل موفقیت و شکست آن‌ها، به پژوهش جدیدی در پایان‌نامه کارشناسی ارشد با عنوان( بررسی رابطه بین ابعاد شخصیت با میزان تاب‌آوری شغلی و خود مدیریتی در مدل شخصیت‌شناسی MBTI) منجر شد که دستاوردهای بزرگی در راستای شناخت و توسعه عملکرد افراد بدست آید.

تعداد بسیار بالای نظرات مثبت دانش‌پذیران و تقدیرنامه‌ها از افراد و سازمان‌ها، نشان از کیفیت بسیار بالای آموزش‌ها در سطح بسیار بالا دارد. ( در بخش نظرات و تقدیرنامه‌ها برخی موارد را ببینید)

بسیاری از افراد و سازمان‌های برتر پس از بررسی‌های بسیار، یادگیری با استاد پریسا احمدی منش را انتخاب کرده‌اند. از این بین می‌توان به مدیریت محترم کارخانه کاله و سازمان معظم و پیشرو نیان الکترونیک و دانش‌پذیران فارسی زبان از سایر کشورها در سطح بین‌المللی از کشورهای آمریکا، آلمان، سوئد، عراق و… ؛ همچنین سازمان‌های برتر همچون آمازون اشاره کرد.

دوره جامع کوچینگ مدیران و رهبران در کالج دانشگاه فردوسی مشهد

همایش‌های برگزار شده توسط پریسا احمدی منش

همایش هفته جهانی کوچینگ

همایش کوچینگ و شخصیت شناسی به میزبانی اتاق بازرگانی خراسان رضوی

همایش کوچینگ به میزبانی پارک فناوری پردیس تهران

کوچینگ برای مدیران/ رویداد قطب نمای مدیران آینده/ اتاق بازرگانی

همایش کوچینگ برای استارتاپ‌ها- در شتاب‌دهنده گرین تک

کوچینگ و نقش آن در موفقیت دانشجویان دانشگاه خاوران

شخصیت شناسی/ فرهنگسرای ترافیک/ شهرداری مشهد

شخصیت شناسی/ اتحادیه آموزش املاک مشهد

پیش به سوی کارآفرینی” دانشگاه منتظری

همایش کوچینگ دانشگاه فردوسی مشهد

هلدینگ دانش بنیان آریانا

شخصیت شناسی/ اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی

سلسله سمینارهای استارتاپی- کارآفرینی در ۸ دانشگاه مشهد

همایش کارآفرینی و تبدیل ایده به ثروت در دانشگاه اقبال لاهوری

برگزاری همایش کوچینگ با عنوان از خودشناسی تا کارآفرینی در دانشگاه خیام

ورکشاپ تبدیل ایده به- کسب‌و‌کار در نمایشگاه بین‌المللی مشهد/ شتاب‌دهنده سانباپلاس

افتخارات پریسا احمدی منش

بیش از ۵۰ تقدیرنامه از مدیران سازمان‌ها و واحدهای صنعتی بابت ارائه خدمات آموزشی– مشاوره‌ای شرکت توسعه- کسب‌و‌کار هومان:

شرکت آدنیس

شرکت گلچکان زمانی

اترک شیمی

ایمنی نگهبان

روشن گستر توس

رایان تک سرو صنعت

صنایع هوشمند احد

چدن فولاد مشهد

ریزان فلز طوس

گشتا صنعت

زاگرس خیام

گروه صنعتی الکتروپژواک

تولیدی قهرمان نوید توس

چشمه نوشان خراسان

آرشیا (صنایع غذائی تحول چاشنی توس)

ایمان دارم کوچینگ و شخصیت شناسی می‌تواند دنیا را تغییر دهد نه فقط من را، نه فقط ما را بلکه دنیای ما را ...

کلامی از زبان پریسا احمدی منش

در مدت تحصیل همواره جزو دانش آموزان ممتاز بودم. سال ۱۳۷۶ موفق به قبولی در رشته مهندسی برق دانشگاه شریف شدم؛ اما به دلیل وابستگی زیاد به خانواده، در همین رشته در دانشگاه فردوسی مشهد به تحصیل پرداخته و با رتبه ممتاز فارغ‌التحصیل شدم. حدود ده سال در حوزه صنعت برق مشغول به فعالیت بودم و به عنوان یک فارغ‌التحصیل صفر کیلومتر وارد کار شدم و تا سمت مدیرکل پست‌های فشار قوی شرکت اتانیر در مشهد پیش رفتم.

مشغول شدن در حوزه مدیریت منابع انسانی، سرآغاز علاقه‌مندی من به حوزه مدیریت و توانمندسازی انسان‌ها شد. بعد از آن حدود سه سال مدیر شتاب‌دهنده استارتاپی بودم و در جهت ایجاد و رشد کسب‌ و کارهای نوآورانه همراه و حامی استارتاپ‌ها بودم.

در حال حاضر حدود ده سال است که علایقم که رشد و خودشکوفایی و توانمندسازی انسان است را دنبال می‌کنم و در همین زمینه به فعالیت و تحصیل مشغول هستم. تا کنون موفق به دریافت ارشد روان‌شناسی، کوچینگ و مدیریت شده‌ام.

در ادامه مسیر زندگی‌ام با دو ابزار و مهارت قدرتمند بنام‌های شخصیت شناسی و کوچینگ آشنا شدم و دریافتم چقدر این دانش‌های الهی می‌تواند به انسان‌ها در زمینه خودشناسی و خودشکوفایی کمک کند.

در این مسیر دریافتم:

زمانی که به قدرت درونی‌مان اتکا می‌کنیم اتفاقات شگفت انگیزی در اطراف ما رخ می‌دهد و داستان منحصر به فرد زندگی ما انسان‌‎ها زمانی شکل می‌گیرد که خودمان باشیم و با شناخت حقیقی خودمان در جهت کمال وجودی‌مان گام برداریم؛ چرا که غایت نهایی آفرینش نیز جز این نیست .

خود بودن و خود زیستن اصیل‌ترین اتفاق دنیاست و پس از آن به پشتوانه این اصالت می‌توان در جهت رشد و تعالی خود گام برداشت.

به‌ دلیل این‌همه شگفتی در این دنیا که باعث تغییرات مثبت زیادی در دنیای من شد، بیشتر و بیشتر علاقه‌مند شدم تا این‌ها را به دیگران هم آموزش دهم تا بدین طریق رسالت خود را در این دنیا در حد کمال به انجام رسانده باشم. ایمان دارم کوچینگ و شخصیت شناسی می‌تواند دنیا را تغییر دهد.

امتیاز دهید
حامی اندیش

جهت دریافت مشاوره رایگان با استاد پریسا احمدی منش، اطلاع از شرایط مختلف راجع به دوره‌ها و… اطلاعات زیر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت با شما ارتباط بگیریم.

با 40% تخفیف، دوره پرطرفدار کوچینگ رو خریداری کن!