مینی دوره رایگان شخصیت شناسی MBTI (ویدئویی)

مرکز کوچینگ پریسا احمدی منش به عنوان یکی از معتبرترین مراجع در زمینه رهبری و کوچینگ در ایران با هدف ارتقا سطح خودشناسی و مهارت‌های نرم اقدام به برگزاری مینی دوره رایگان خودشناسی کرده است.

این مجموعه با هدف فراهم کردن بستری مطمئن برای یادگیری مهارت‌های خودشناسی این دوره را به صورت کاملا رایگان در اختیار طیف متنوعی از افراد قرار داده و شما می‌توانید تنها با وارد کردن شماره تماس خود لینک مستقیم مینی دوره رایگان شخصیت شناسی را دریافت کنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز 8 ساعت خواب هستید، 8 ساعت کار می‌کنید و 8 ساعت را برای خود دارید. 
حالا چرا 1 ساعت از 8 ساعت امروز خود را صرف پرداختن به خودشناسی نکنید؟
به شما قول می‌دهیم اطلاعاتی کسب کنید که باعث شود پله‌های ترقی و پیشرفت را طی کنید. اگر مایلید رد این حوزه به اطلاعات بیشتری دست یابید به صفحه دوره جامع شخصیت شناسی MBTI مراجعه کنید.

سرفصل‌ مطالب دوره رایگان شخصیت شناسی 

در رابطه با سرفصل‌های مینی دوره رایگان شخصیت شناسی دکتر پریسا احمدی منش می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

ثبت نام در دوره رایگان شخصیت شناسی MBTI

در آکادمی استاد پریسا احمدی منش این امکان برای شما علاقه‌‍مندان به خودشناسی و خودآگاهی فراهم شده است تا به صورت رایگان و بدون پرداخت کم‌ترین هزینه‌ای در دوره شخصیت شناسی MBTI شرکت کنید و به خودشناسی برسید. اگر تمایل دارید در دوره شخصیت شناسی MBTI رایگان شرکت کنید و از آموزه‌های آن در زندگی خود بهره‌مند شوید فرم زیر را تکمیل کنید و دوره را به صورت رایگان دریافت کنید.

برای مشاهده ویدئوهای دوره لطفا ابتدا در فرم زیر شماره تماس خود را وارد کنید.

از دوره رایگان لذت بردید؟
حالا با دوره جامع شخصیت شناسی به عمق بروید! همین حالا ثبت نام کنید و مهارت‌هایتان را ارتقا دهید.

چرا در دوره رایگان آموزشی شخصیت شناسی MBTI شرکت کنیم؟

یکی از موضوعاتی که مخاطبان آن را به عنوان نقطه عطف زندگی خود می‌دانند این است که کسب و کار آنان به واسطه آموزش شخصیت شناسی MBTI نجات پیدا کرده و منجر به بهبود و افزایش میزان رضایت آنان به مقدار قابل توجهی شده است.برای درک علم شخصیت شناسی MBTI باید دیدی عمیق و کامل نسبت به آن داشته باشید چون علمی گسترده و چند بعدی است. آیا فکر می‌کنید می‌توانید بدون داشتن مهارت شخصیت شناسی ارتباط موثری با دیگران برقرار کنید؟قطعا خیر؛ امکان ندارد که انسان‌ها با این‌ مقدار از پیچیدگی در ابعاد ذهنی و اجرایی بدون دربرگیری این مهارت بتواند از پس ارتباطات خودش بر بیاید. فراموش نکنید که ارتباط برقرار کردن با دیگران و دوستی‌ها است که باعث تعیین مسیر زندگی می‌شود؛ پس فراموش نکنید زمانی که مشکلی برای شما پیش بیاید، فرصت یادگیری از شما گرفته می‌شود. قبل از اینکه به بن بست‌های ارتباطی برسید عزم خود را جزم کنید تا این مهارت را فرا بگیرید و در کلاس‌های شخصیت شناسی MBTI شرکت کنید.  با شرکت در کلاس شخصیت شناسی MBTI پیروزی خود را در زندگی تضمین کنید.

سخنان دکتر پریسا احمدی منش در مورد مینی دوره رایگان شخصیت شناسی

در جلسات کوچینگ با افرادی برخورد داشتم که دغدغه‌های بسیاری داشتند و با توجه به تلاش‌های فراوانی که در زندگی می‌کردند از اوضاع زندگی، موقعیت کنونی و شغل‌شان ناراضی بودند و از ناهمواری‌های فراوانی که در زندگی و روابط‌شان داشتند، سخن می‌گفتند. با گذشت چند جلسه کوچینگ نقاط ضعف و قوت آن‌ها شناسایی شد که این موارد برای خودشان واضح نبود. 

بعد از مدت‌ها تحقیق و بررسی ضمن تجربه‌های عملی ایجاد شده به یک مدل رسیدم که بسیار خوب جواب می‌داد و آن مدل از این قرار بود که سرعت کوچینگ برای تمام مراجعینی که قبل از هر کاری مهارت MBTI را فرا می گرفتند به شکل چشمگیری بالا می‌رفت. مراجعه کنندگان به سطحی از درک و دانش می‌رسیدند و قادر بودند تحلیل کنند و بتوانند مشکلات‌شان را برطرف کنند؛ اینگونه شد که تصمیم گرفتم در کنار کوچینگ به مراجعین در یادگیری شخصیت شناسی MBTI کمک کنم.

ثبت دیدگاه

امتیاز دهید
حامی اندیش

جهت دریافت مشاوره رایگان با استاد پریسا احمدی منش، اطلاع از شرایط مختلف راجع به دوره‌ها و… اطلاعات زیر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت با شما ارتباط بگیریم.

با 40% تخفیف، دوره پرطرفدار کوچینگ رو خریداری کن!