کوچینگ در مشهد

کوچینگ از آن دست موضوعاتی است که امروزه برای پیش‌برد بهتر و پیشرفت کسب و کارها امری ضروری است.

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که برای رشد شغلی و فردی نیاز به کوچینگ سازمانی را در زندگی خود حس می‌کنید، می‌توانید از طریق مرکز کوچینگ استاد پریسا احمدی‌منش اقدام به رزرو جلسه کوچینگ در مشهد کنید.

چنانچه نسبت به انجام تست mbti تمایل دارید میتوانید از طریق آکادمی پریسا احمدی منش اقدام کنید.

کوچینگ در مدارس
رزرو جلسه کوچینگ با دکتر پریسا احمدی منش

ثبت نام دوره کوچینگ در مشهد

ما در آکادمی هیبریدی حامی اندیش سعی بر آن داریم که فرهنگ کوچینگ را در میان هم‌وطنان عزیزمان رواج دهیم، از این رو اقدام به برگزاری دوره کوچینگ کرده‌ایم و از آنجا که مجموعه حامی اندیش در شهر مشهد مقدس قرار دارد، دوره‌ها در مشهد به صورت حضوری و در شهرهای دیگر به صورت آنلاین ارائه می‌شوند. با توجه به اهمیت کوچینگ در زندگی شخصی و کاری پیشنهاد ما این است که هر فردی در زندگی از خدمات کوچینگ بهره ببرد. در صورتی که علاقه‌مند به شرکت در دوره کوچینگ در مشهد هستید، می‌توانید در این صفحه اقدام به ثبت نام کنید. در صورتی که هرگونه سوالی در رابطه با این دوره دارید، می‌توانید با پشتیبانی مجموعه ما تماس بگیرید.

نحوه رزرو جلسه کوچینگ در مشهد

امروزه بهره‌گیری از جلسات کوچینگ و شخصیت‌شناسی یکی از بهترین راه‌ها برای توسعه فردی و کسب و کار در دنیا است.

کوچینگ در مشهد فرآیندی است که ما در آن با مهارت و دانش به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید به خودآگاهی برسید و از طریق باز کردن پتانسیل‌های درونی خود به‌راحتی به حداکثر عملکرد خود دست پیدا کنید.

در آکادمی کوچینگ استاد پریسا احمدی‌منش از طریق آموزش‌های سازنده به شما کمک خواهیم کرد تا چگونه انسان بهتری باشید.

برای رزرو جلسه کوچینگ در مشهد مانند کوچینگ مدیران می‌توانید به‌راحتی از طریق تماس با کارشناسان ما اقدام کنید؛ علاوه بر آن می‌توانید اطلاعات خود را در فرم رزرو جلسه کوچینگ تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل فرمایند.

نحوه برگزاری جلسات کوچینگ در مشهد به صورت زیر است.

قیمت دوره کوچینگ در مشهد

کوچینگ دانشی گسترده و پرکاربرد است که در سال‌های اخیر مورد توجه مشاغل و افراد قرار گرفته است. با شرکت در دوره‌های کوچینگ می‌توانید در زندگی خود تغییرات مثبتی را ایجاد کنید. یکی از عوامل مهم برای شرکت در دوره‌های کوچینگ قیمت آن است و ما به خوبی از این موضوع آگاهیم و سعی بر آن داشته‌ایم تا با کم‌ترین قیمت این دوره را برای شما فراهم آوریم؛ همچنین تسهیلاتی برای شرکت در این دوره در نظر گرفته شده است که برای اطلاع از آن‌ها می‌توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

شرکت در دوره کوچینگ از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به آن به چشم سرمایه‌گذاری بر روی خود نگاه کنید؛ زیرا شما با این کار به پیشرفت و ساخت آینده خود کمک کرده‌اید.

پاسخ به سوالاتتان قبل از خرید دوره کوچینگ در مشهد

اهداف جلسات کوچینگ

جلسات کوچینگ اهداف مختلفی را دنبال می‌کند و باعث رشد مهارت‌های خاص شما می‌گردد.

یک کوچ معتقد است انسان به‌قدری توانمند است که اگر مساله‌ای درون او وجود دارد قطعا راه حل مساله نیز در درون خود او موجود است؛ به همین دلیل کوچینگ کمک می‌کند تا بتوانید به قدرت درونی خود تکیه کنید و در کم‌ترین زمان کوتاه‌ترین نقشه راه را برای رسیدن به اهداف خود پیدا کنید.

جلسات کوچینگ اهداف مختلفی را دنبال می‌کند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کمک به رشد فردی

کمک به رشد شغلی

شناخت خود

آگاهی از استعدادها

آگاهی از توانمندی ها

علاوه بر آن از طریق کوچینگ می‌توان مهارت‌های بسیاری را همچون موارد زیر کسب و یا تقویت کرد.

ارتباط موثر

تفکر انتقادی

خلاقیت

هماهنگی با دیگران

حل مسأله

رهبری

هوش هیجانی و تصمیم گیری

کوچینگ یا مشاوره؟

همان‌طور که اشاره شد، کوچینگ فرآیندی است که در آن کوچ سعی می‌کند با تمرکز بر توانمندی‌های فرد مراجعه‌کننده عملکرد او را در حوزه‌های مختلف بهبود دهد. مهم‌ترین سوالی که ذهن خوانندگان را به خود درگیر می‌کند این است که تفاوت کوچینگ با مشاوره چیست و چه زمانی بهتر است از خدمات یک کوچ حرفه‌ای استفاده کنیم و در جلسات کوچینگ شرکت کنیم؟ تفاوت‌های مشاوره و کوچینگ بسیار زیاد است و شما می‌توانید با مطالعه بیشتر در این زمینه تفاوت‌های این دو فعالیت را بیاموزید.

من در جلسات کوچینگ که در مشهد برگزار می‌کنم سعی‌می‌کنم همراه فرد، مسیر را طی کنم و در کنار کوچی (مخاطب کوچ) قرار بگیرم. ممکن است در موضوعاتی که کوچی با آن‌ها مواجه می‌شود، من هم تجربه زیادی نداشته باشم ولی سعی می‌کنم یک دورنمای بهتر از فعالیت کوچی را برای خود ایجاد کنم و با ایجاد دید بهتر نسبت به مسیر، عملکرد کوچی را ارتقاء دهم.

جلسات کوچینگ استاد احمدی‌منش مناسب چه افرادی است؟

از نظر ما تقریبا تمامی افراد به جلسات کوچینگ و کوچ حرفه‌ای نیاز داردند اما به طور کلی اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که با چالش‌های زیر روبرو هستید، جلسات کوچینگ شما را هرچه بیشتر به ایده‌آل‌هایتان نزدیک می‌کند.

و بیشمار مزایای دیگری که می‌توان نام برد که کوچینگ در آن جلسات می‌تواند به شما کمک کند.

شروع راه جدید با کوچ‌های حرفه‌ای در مشهد

از آنجا که کوچ‌ها همراه با کوچی در یک مسیر قرار می‌گیرند معمولا ممکن است نسبت به مسائل پیشرو اشراف کامل یا تخصص کافی را نداشته باشند به همین دلیل در مقاطع مختلف استفاده از مشاور متخصص ضروری به نظر می‌رسد.

به‌طور کلی کوچینگ برای شرایطی که یک فرد قصد دارد مسیر جدیدی را شروع کند و با استفاده از توانمندی‌های خود عملکرد خود را بهبود دهد مناسب است. معمولا در کوچینگ، کوچی فرصت کافی برای مواجه شدن با مسائل مختلف را دارد. همچنین دانش و مهارت پایه در کوچی وجود دارد و او سعی می‌کند با کمک و راهنمایی که از کوچ می‌گیرد و کمی خلاقیّت و نوآوری مسائل را حل نماید و پیشروی کند.

اولین قدم به سوی تغییرات مثبت

مراحل کوچینگ در جلسات

در جلسات کوچینگ که در شهر مشهد برگزار می‌شود معمولا چرخه زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

1- خودآگاهی:

شناخت کامل از خود می‌تواند باعث شود تا به سمت اتفاقات خوب حرکت کنیم. به خودآگاهی رسیدن کوچی یکی از اهداف کلیدی کوچ‌ها در جلسات کوچینگ است. در این جلسات سعی می‌شود کوچی را با تکنیک‌های خودآگاهی آشنا کنیم.

2- تمرکز:

دومین گامی که در جلسات کوچینگ اتفاق می‌افتد تمرکز است. کوچ‌ها سعی می‌کنند تا کوچی با تمرکز بر روی اهداف مشخص، احتمال موفقیت خود را افزایش دهد.

فرم رزرو جلسه کوچینگ با استاد پریسا احمدی‌منش

در مشهد با گسترش کسب و کارهای خلاق و نوآور، نیاز به مشاوره و کوچینگ به شدت احساس می‌شود. خوشبختانه کوچ‌های متخصص بسیاری در مشهد فعالیت می‌کنند. نکته مهمی که باید در انتخاب جلسات کوچینگ به آن دقت شود تجربه و مهارت کوچ در هدایت کوچی است. استفاده از یک کوچ مجرّب و توانمند می‌تواند به رشد فردی یا توسعه یک کسب و کار کمک کند.

برای رزرو جلسات کوچینگ با استاد پریسا احمدی‌منش و استاد سید جواد مرتضوی می‌توانید از طریق فرم زیر با وارد کردن شماره تماس و نام و نام خانوادگی اقدام کنید.

9 دیدگاه ثبت شده

به بحث بپیوندید و نظر خود را به ما بگویید.

ثبت دیدگاه

حامی اندیش

جهت دریافت مشاوره رایگان با استاد پریسا احمدی منش، اطلاع از شرایط مختلف راجع به دوره‌ها و… اطلاعات زیر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت با شما ارتباط بگیریم.

با 40% تخفیف، دوره پرطرفدار کوچینگ رو خریداری کن!