افراد مشهور INFJ

افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ

تیپ شخصیتی INFJ یکی از تیپ‌های کمیاب است که در میان ۱۶ تیپ شخصیتی تست mbti قرار می‌گیرد. این افراد تنها یک درصد از جمعیت جامعه را به خود اختصاص می‌دهند. افراد مشهور INFJ افرادی ایده آل‌گرا هستند و به دلیل داشتن ذهن زیبا و خلاق خود، جهان را همان گونه که فکر می‌کنند باید باشد، می‌نگرند. اگر می‌خواهید با فهرست افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ آشنا شوید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. 

افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ

لیست افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ

لیست افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ شامل موسیقیدانان، دانشمندان، نویسندگان، سیاستمداران، فیلسوف‌ها، هنرمندان و رهبران جهان می‌شود. همان‌طور که گفتیم افرادی که دارای این تیپ شخصیتی هستند، تغییرات بزرگی را در جهان مدیریت می‌کنند و به خاطر نحوه برخوردشان با مسائل دنیا، می‌توانند با چالش‌های بزرگ به‌راحتی مواجه شوند.

 • نویسندگان مشهور دنیا با تیپ شخصیتی INFJ

احتمالاً حالا که به دنبال لیستی از هنرمندان معروف دنیا با تیپ شخصیتی INFJ هستید، می‌خواهید بدانید آزمون INFJ چیست؟ و شما چه تیپ شخصیتی دارید. برای این کار می‌توانید در دوره‌های مرکز کوچینگ و شخصیت شناسی آکادمی احمدی منش شرکت کنید.

در این آکادمی دوره‌های متنوعی برگزار می‌شود و شما می‌توانید برای بهبود مهارت‌های فردی، شغلی، مدیریتی و روابط خود از نظرات کارشناسی استاد پریسا احمدی منش بهره‌مند شوید. به این صورت می‌توانید متوجه شوید آیا شما هم جزو این تیپ شخصیتی هستید یا خیر؟

در این قسمت فهرستی از نویسندگان مشهور دنیا را به شما معرفی می‌کنیم که آن‌ها هم به خاطر ویژگی‌های شخصیتی که داشتند، توانسته‌اند جزو منتقدان سرسخت حکومت باشند و در آثار نوشته‌های خود از عدالت اجتماعی یاد کنند. این افراد معروف که بعضی از آن‌ها را می‌شناسید، عبارت‌اند از

 1. جی. کی. رولینگ: نویسنده معروف انگلیسی
 2. افلاطون: همان فیلسوف افسانه‌ای یونان
 3. جفری چاسر: نویسنده انگلیسی
 4. نوآم چامسکی: زبان شناس و منتقد اجتماعی آمریکایی
 5. فئودور داستایوفسکی: نویسنده معروف روسی خالق جنایت و مکافات
 6. لئو تولستوی: یکی دیگر از نویسندگان معروف روسی که همه ما آثار معروف او مانند جنگ و صلح و آناکارنینا را می‌شناسیم.

افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ

 • دانشمندان معروف با تیپ شخصیتی INFJ

در این قسمت به معرفی افراد معروف با تیپ شخصیتی INFJ می‌پردازیم که جزو دانشمندان مشهور جهان هستند. این افراد به خاطر کشفیاتی که در دنیا انجام داده‌اند و فعالیت‌های اجتماعی که داشته‌اند، توانسته‌اند بر کاوش‌های علمی جهان تأثیر بگذارند. از جمله مهم‌ترین دانشمندان می‌توان به این افراد اشاره نمود.

 • جین گودال

جین گودال یک نخستین شناس بریتانیایی است که جزو افرادی با تیپ شخصیتی INFJ هستند.

 • کارل یونگ

یکی از روانشناس‌ها و روان درمانگرهای معروف اروپایی که اصالت سوئیسی دارد، کارل یونگ است و در بین افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ جای می‌گیرد.

 • موسیقیدانان معروف با تیپ شخصیتی INFJ

افرادی که در زمینه موسیقی صاحب سبک هستند و جزو خوانندگان آهنگ سازانی هستند که در کل دنیا شناخته می‌شوند، دارای تیپ شخصیتی INFJ هستند. این افراد عبارت‌اند از:

 1. تیلور سوئیفت
 2. پیت تاونزند
 3. جورج هریسون
 4. پیتر گابریل
 5. مرلین منسون
 6. آلیس کوپر
 7. آلانیس موریس
 8. راجر واترز
 9. لئونارد کوهن
 10. جان ویلیامز 
 • رهبران و افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ

افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ جزو رهبران و سیاستمداران قدرتمند جهان هم هستند که توانسته‌اند با ارائه روش‌های نوین سیاسی خود، چهره جهان را تغییر دهند. بعضی از آن‌ها مانند ماهاتما گاندی که یک رهبر سرشناس هندی است برای رسیدن به حقوق مدنی مردم تلاش می‌کرد. اما بعضی دیگر از این افراد مانند آدولف هیتلر، جزو دیکتاتورهایی بودند که هزاران نفر را به خاک و خون کشیدند. از دیگر سیاستمداران و رهبران قدرتمندی که تیپ شخصیتی INFJ دارند، می‌توان موارد زیر را معرفی نمود.

 1. اسامه بن‌لادن: رهبر تروریست القاعده
 2. مارتین ون بیورن: یکی از رئیس جمهورهای آمریکا
 3. لئون تروتسکی: رهبر موفق انقلاب روسیه
 4. رابرت موگابه: دیکتاتور معروف زیمباوه‌ای
 5. النور روزولت: بانوی اول ایالات متحده آمریکا
 6. شرلی تمپل بلک: بازیگر خردسال و سفیر آمریکایی
 7. ملکه نور الحسین: همسر پادشاه قبلی اردن
 8. نلسون ماندلا: رهبر آفریقا
 9. جیمی کارتر: رئیس جمهور آمریکا

تا حالا به این فکر کردید که در چه کاری واقعاً استعداد دارید؟ تست MBTI به شما می‌گوید. انجام تست

 • بازیگران و افراد معروف تایپ INFJ

افراد معروف تایپ INFJ در میان بازیگران و هنرمندان هم دیده می‌شوند. بعضی از این هنرمندان و بازیگران بسیار معروف هستند و در کل جهان شناخته می‌شوند. اما بعضی دیگر از آن‌ها فقط در کشور خودشان و در میان مردم خودشان معروف هستند. این افراد عبارت‌اند از:

 1. آل پاچینو
 2. کیت بلانشت
 3. مل گیبسون
 4. شرلی مکلین
 5. مایکل لندون
 6. سلا وارد
 7. تیلدا سوئینتن
 8. هیلاری سوانک
 9. رونی مارا
 10. ادوارد نورتون
 11. دنی دی لوئیس
 12. کلودیا شیفر
 13. بیلی کریستال
 14. میشل فایفر
 15. نیکول کیدمن
 16. سوفیا کاپولا
 17. درن براون
 18. تام سلک
 19. درن براون
 20. آدام سندلر
 21. دانیل دی لوئیس
 22. جیمی فاکس
 23. مورگان فریمن

کلام پایانی

افرادی که دارای تیپ شخصیتی INFJ هستند در هنگام مواجهه با درگیری‌ها و مشکلات زندگی به دنبال حفظ روابط صلح‌آمیز هستند و انتخاب‌های اخلاقی دارند. این افراد معمولاً کم حرف و همدل هستند و برای حفظ ساختارهای سالم ارزش زیادی قائل می‌شوند. در این نوشتار فهرست افراد مشهور با تیپ شخصیتی INFJ را معرفی کردیم. درصورتی‌که می‌خواهید بدانید شما چه تیپ شخصیتی دارید، می‌توانید در آزمون‌های آکادمی احمدی منش شرکت کنید.

امتیاز دهید

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

ثبت دیدگاه

حامی اندیش

جهت دریافت مشاوره رایگان با استاد پریسا احمدی منش، اطلاع از شرایط مختلف راجع به دوره‌ها و… اطلاعات زیر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت با شما ارتباط بگیریم.

با 40% تخفیف، دوره پرطرفدار کوچینگ رو خریداری کن!