فهرست افراد مشهور ESFJ

فهرست افراد مشهور ESFJ

در فهرست افراد مشهور ESFJ، افراد بر اساس شخصیت و جلوه حضور خود در جامعه شناسایی شده و تست ام بی تی ای در واقع بیانگر خصیصه‌های رفتاری در اجماع افراد، محیط کار و همین‌طور جلوی دوربین، نزد مصاحبه‌گران و… در کاراکترهای مشهور و سلبریتی است. تیپ شخصیتی ESFJ یک تعریف مشخص دارد، افراد با نوع شخصیتی ESFJ، یا همان “مدیران”، از افرادی هستند که به طور عمده به دیگران وابسته‌اند و ارتباطات انسانی برایشان بسیار اهمیت دارد. آن‌ها معمولاً مهربان، خوش‌برخورد، و محتاط هستند.

 

برخی افراد مشهور با تیپ شخصیتی ESFJ را در ادامه معرفی می‌کنیم.

  • تیلور سویفت (خواننده سرشناس آمریکایی)
  • جو بایدن (سیاستمدار و رئیس جمهور فعلی آمریکا)
  • دالی پارتن (خواننده، آهنگ ‌ساز و هنرپیشه آمریکایی)
  • لبران جیمز (بازیکن بسکتبال آمریکایی)
  • جنیفر لوپز (بازیگر و خواننده آمریکایی)
  • کریس ایوانز (بازیگر سرشناس آمریکایی)
  • کریسی تیگن (مدل مشهور آمریکایی)

 

فهرست افراد مشهور ESFJ دارای قدرت بالایی در فهم نیازها و خواسته‌های دیگران هستند و برای رسیدن به تعاملات موفق، تلاش می‌کنند. ESFJ ها به‌عنوان رهبران خوب شناخته می‌شوند، زیرا از توانایی‌های اجتماعی و انعطاف‌پذیری برای مدیریت گروه‌ها بهره‌مندند. آن‌ها معمولاً وظیفه محور و متعهد به ارزش‌ها و قوانین اجتماعی هستند و اغلب به‌عنوان پایبندان به رفتار معمول جامعه شناخته می‌شوند.

فهرست افراد مشهور ESFJ

افراد مشهور ESFJ و ویژگی‌های آن‌ها

تیپ شخصیتی افراد مشهور در واقع راهنمایی برای انتخاب کاراکتر اصلی در این تست است، زمانی که رفتارها و خصوصیات افراد مشهور را می‌بینید، تا حدودی می‌توانید آن‌ها را با خودتان هماهنگ کرده و یا حتی از این اصل برای انتخاب شغل و حوزه کاری انتخاب کنید.

تفاوتی ندارد که فهرست افراد مشهور ESFJ در کسب‌وکار را مرور می‌کنید یا مایل هستید بازیگران و هنرمندان را بررسی کنید، بخش مهمی از این افراد در جراید و روزنامه‌ها، نظراتی را بیان کرده‌اند که باعث شده چنین کاراکترسازی در آن‌ها رخ دهد.

 •  دکتر لئونارد “بونز” مک کوی از ستاره پیشتازان.
 •  سوکی استک هاوس از True Blood.
 •  استیون از استیون یونیورس.
 •  وندی از پیتر پن.
 • لیلی از چگونه با مادرت آشنا شدم.
 •   بیلبو بگینز از هابیت.
 •  رز تایلر از دکتر هو
 •  لیدی گرانتام از داونتون ابی.
 •  سانسا استارک از بازی تاج و تخت.
 • لیلی پاتر از هری پاتر.
 • Primrose Everdeen از The Hunger Games.
 •  جار جار بینکس از جنگ ستارگان. منبع
 •  بث گرین از مردگان متحرک.

از جمله نام‌هایی هستند که به‌صورت عمومی در فهرست افراد مشهور ESFJ قرار می‌گیرند.

فهرست افراد مشهور ESFJ

فهرست افراد مشهور با تیپ شخصیتی ESFJ در دنیای سیاست

به‌هرحال سیاست هم همیشه دنیای بزرگ و مهمی بوده و در تمامی تست‌های شخصیت شناسی، افراد مهم در این حوزه، بر اساس ویژگی‌هایی که دارند بررسی و پایش شده‌اند. موارد زیر در فهرست افراد مشهور ESFJ قرار دارند:

 • ویلیام مک کینلی: ویلیام مک کینلی، یکی از سیاستمداران معروف آمریکا بود که در دوره ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۳ به‌عنوان رئیس‌جمهوری هشتم ایالات متحده به کشورش خدمت کرد. او در زمان دوران خدمتش با چالش‌های مختلفی از جمله بحران کوبایی و رهایی بیش از ۱۲۰۰ نفر از بیماران روانی مواجه شد.
 • جان بونر: جان بونر، سیاستمدار آمریکایی بود که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ به‌عنوان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خدمت کرد. وی برای داشتن استراتژی‌های خاص در رهبری جمهوری‌خواهان معروف بود و در مسائل مهمی از جمله مالیات و بهبود اقتصاد کشور نقش داشت.
 • شاهزاده ویلیام: شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج، فرزند بزرگ و وارث پادشاهی متحده بریتانیا و شمال ایرلند، اولین فرزند چارلز، شاهزاده ولز و دایانا، شاهزاده ولز بود. وی در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۱ با کاترین میدلتون ازدواج کرد.
 • اسقف دزموند توتو: اسقف دزموند توتو، روحانی مسیحی و فعال حقوق بشر بود که در طول زندگی‌اش در مبارزات برای عدالت اجتماعی و پایان رژیم آپارتاید در آفریقای جنوبی نقش داشت. او به‌عنوان یکی از شخصیت‌های برجسته این مبارزات و برنده جایزه صلح نوبل شناخته می‌شود.
 • جان کانالی: جان کانالی فرماندار ایالت تگزاس در ایالات متحده بود. او در دوره ۱۹۳۵ تا ۱۹۴۱ و ۱۹۴۹ تا ۱۹۵۷ این سمت را به عهده داشت. کانالی به‌عنوان یکی از فرمانداران برجسته تاریخ ایالت تگزاس شناخته می‌شود و در دوره خدمتش با مسائل مختلفی از جمله مدیریت بحران‌های طبیعی و توسعه بخش‌های مختلف ایالت مواجه شد.

فهرست افراد مشهور ESFJ در کسب‌و‌کار

بخش جالب از شناخت کاراکترها در دنیای تست‌های روان‌شناسی، دست‌یافتن به حوزه‌های تجاری و کاری است که این گروه‌ها در آن موفق‌تر هستند، در مورد فهرست افراد مشهور با تیپ شخصیتی ESFJ، می‌توان به نام‌های بزرگ و شناخته شده اشاره کرد:

 •  سام والتون، بنیان‌گذار وال‌مارت، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خرده‌فروشی در ایالات متحده و جهان است.
 •  اندرو کارنگی، صنعتگر و بشردوست اسکاتلندی، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین فعالان و انسان‌دوستان قرن نوزدهم شناخته می‌شود.
 • ری کروک، بنیان‌گذار مک‌دونالد، شهرتی به‌عنوان بنیان‌گذار یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های رستوران‌های فست‌فود در جهان کسب کرده است.

موارد بالا تعدادی از فهرست افراد مشهور ESFJ در کسب‌و‌کار هستند.

بازیگران مشهور با تیپ شخصیتی ESFJ

بخش جالبی از فهرست افراد مشهور ESFJ مرتبط با بازیگران، فعالان عرصه سینما، تلویزیون و نمایش خانگی است. موارد زیر تعدادی از بازیگران مشهور با تیپ شخصیتی ESFJ است:

 • هیو جکمن: هیو جکمن بازیگر محبوب، شناخته شده و جذاب استرالیایی است که به‌خاطر نقش‌های متعدد و متنوع در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف، از جمله “لوگان” و “آقای ورش” شناخته می‌شود.
 • اوا لونگوریا از بازیگران مشهور با تیپ شخصیتی ESFJ: اوا لونگوریا یک بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است که به دلیل نقش اصلی در سریال تلویزیونی “نفوذ” شهرت زیادی پیدا کرد.
 • دنی گلاور: دنی گلاور بازیگر موفق و شناخته شده آمریکایی است که به سبب نقش‌های برجسته‌اش در فیلم‌هایی مانند “بیلی” و سریال “سمپرانو” شناخته می‌شود.
 • ریچل مک آدامز: ریچل مک آدامز یک بازیگر کانادایی است که به دلیل بازی در فیلم‌هایی مانند “شگفت‌انگیزان” و “نخست‌وزیر” به شهرت رسیده است.
 • جنیفر گارنر: علاوه بر نام‌های اشاره شده جنیفر گارنر یک بازیگر آمریکایی است که به‌خاطر نقش‌هایش در فیلم‌هایی مانند “بنجامین باتن” و “گرگ اوایل سی” شناخته می‌شود.
 • کریس فارلی: کریس فارلی بازیگر بسیار با سابقه، درخشان و موفق آمریکایی است که به سبب نقش‌هایش در فیلم‌هایی مانند “دانکرک” و “براید” مورد توجه قرار گرفته است.
 • پنه لوپه کروز: علاوه‌برآن، پنه لوپه کروز یک بازیگر و مدل اسپانیایی است که به‌خاطر نقش‌هایش در فیلم‌هایی مانند “زن بی‌نام” و “بلوک‌باستر” شناخته می‌شود.
 • وودی هارلسون از بازیگران مشهور با تیپ شخصیتی ESFJ: وودی هارلسون یک بازیگر آمریکایی است که به دلیل نقش‌هایش در فیلم‌هایی؛ مانند “فارست گامپ” و “ونوم” شهرت دارد.
 • جک بنی: در کنار نام‌های ذکر شده جک بنی یک کمدین و بازیگر آمریکایی است که به‌خاطر نقش‌هایش در سریال‌های تلویزیونی مانند “30 سنگل” و “پارک و مهدکودک” شناخته می‌شود.
 • آلیسون هانیگان: بازیگر آمریکایی است که به‌خاطر نقش‌هایش در سریال‌های تلویزیونی مانند “هاوایی پنج – صفر” و “پاور رنجرز” معروف است.
 • جیسون سیگل: سینماگر و بازیگر آمریکایی است که به‌خاطر نقش‌هایش در فیلم‌هایی مانند “مدلز کوپ” و “فورگت می” شناخته می‌شود.
 • دایانا آگرون از بازیگران مشهور با تیپ شخصیتی ESFJ: دایانا آگرون یک بازیگر اهل آمریکا است که به دلیل حضور موثر و جذابش در سریال تلویزیونی “پنجره‌ها” و فیلم “زیبای زندگی” معروف است.

خوانندگان با تیپ شخصیتی ESFJ

به طبع در این لیست نیز نام‌های زیادی مشاهده می‌کنید که به لطف قدرت هنر، توانسته‌اند به‌خوبی در طول این چند سال در صدر لیست موفق‌ترین‌ها حضور داشته باشند. آن‌ها در قالب و کاراکتر شخصیتی ESFJ قرار گرفته و از سوی دیگر، سلبریتی هستند.

 1. جنیفر لوپز: خواننده، بازیگر و رقصنده آمریکایی با ریشه‌های لاتین است که در زمینه‌های موسیقی پاپ و R&B فعالیت می‌کند. با کارهای فراوان در عرصه سینما و موسیقی، جنیفر لوپز یکی از هنرمندان معروف و تأثیرگذار در صنعت سرگرمی است.
 2. التون جان: پیانیست، خواننده و ترانه‌سرای بریتانیایی است که به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین نوازندگان پیانو در تاریخ شناخته می‌شود. آثار او در سبک‌های راک، پاپ و روکت در سراسر جهان شناخته شده‌اند.
 3. دایانا راس: فعال دنیای مد، خواننده و هنرپیشه آمریکایی که به‌عنوان “ملکه موسیقی مراکشی” شناخته می‌شود. با بیش از نیم قرن حضور در صنعت موسیقی، دایانا راس به‌عنوان یکی از نمادهای موسیقی پاپ و سول شناخته می‌شود.
 4. تینا ترنر: خواننده و هنرپیشه آمریکایی که به‌عنوان “ملکه راک و رول” شناخته می‌شود، ضمن آن او با اجراهای پرانرژی و قدرتمندش در صحنه، به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین شخصیت‌های موسیقی تاریخ شناخته می‌شود.
 5. ماریا کری: خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی که با صدای قدرتمند و قابل تشخیص خود در سبک موسیقی پاپ مشهور است. او یکی از هنرمندان پرفروش تاریخ موسیقی معاصر است و بیش از دو دهه حضور فعال دارد.
 6. آلیشیا کیز: پیانیست، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی که به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین صداهای موسیقی پاپ و R&B شناخته می‌شود. با آلبوم‌های پرفروش و شناخته‌شده‌اش، او یکی از موفق‌ترین هنرمندان نسل جدید موسیقی است.
 7. ویتنی هیوستون: خواننده، ترانه‌سرا و هنرپیشه آمریکایی که به‌عنوان “ملکه موسیقی پاپ” شناخته می‌شود. با صدای قوی و متمرکز خود، او یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان موسیقی تاریخ معاصر است.
 8. لورتا لین: خواننده و هنرپیشه آمریکایی که به‌عنوان “ملکه موسیقی کانتری” شناخته می‌شود. با بیش از پنج دهه فعالیت در عرصه موسیقی کانتری، او یکی از برجسته‌ترین و تاثیرگذارترین هنرمندان این سبک است.

افراد مشهور ESFJ در ورزش

در دنیای ورزش هم افراد مشهور زیادی حضور دارند که با کاراکتر شخصیتی ESFJ شناخته می‌شوند.

تری برادشاو: تری برادشاو علاوه بر اینکه یک مدافع موفق در فوتبال آمریکایی بوده است، به‌عنوان مجری برنامه‌های تلویزیونی نیز شناخته می‌شود، به‌ویژه برای برنامه‌های مرتبط با ورزش و تحلیل بازی‌ها.

استیو اسپوریر: استیو اسپوریر از مربیان معروف فوتبال کالج در ایالات متحده است که به‌عنوان مربی تیم‌های دانشگاهی فعالیت می‌کند و در توسعه و آموزش بازیکنان جوان نقش دارد.

رشید والاس: رشید والاس پاور فوروارد مشهور اهل ایالات متحده است که در حوزه بسکتبال فعالیت دارد و به‌خاطر مهارت‌های برتر و عملکرد قابل‌توجه در زمین بازی مشهور شده است.

نانسی کریگان: نانسی کریگان یک اسکیت‌باز حرفه‌ای آمریکایی است که به‌عنوان یکی از برترین و محبوب‌ترین اسکیت‌بازان تاریخ شناخته می‌شود و به دلیل عملکرد برجسته‌اش در مسابقات بین‌المللی معروف است.

جو گیبز: جو گیبز یکی از مهم‌ترین افراد در این لیست و مربیان مطرح فوتبال در ایالات متحده است که در زمینه توسعه و آموزش بازیکنان فعالیت دارد و تجربیات فوتبالی طولانی‌اش را به جوانان منتقل می‌کند.

الویس استویکو: علاوه بر نام‌هایی که در این لیست اشاره شد، الویس استویکو یک اسکیت‌باز حرفه‌ای اهل کانادا است که به دلیل مهارت‌های برتر و عملکرد برجسته در مسابقات بین‌المللی در رده‌های مختلف شناخته می‌شود.

برای شناخت بهتر و تحلیل و ارزیابی در این موارد، دوره کوچینگ و کوچینگ توسعه فردی کمک بسیاری خواهد کرد.

امتیاز دهید

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

ثبت دیدگاه

حامی اندیش

جهت دریافت مشاوره رایگان با استاد پریسا احمدی منش، اطلاع از شرایط مختلف راجع به دوره‌ها و… اطلاعات زیر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت با شما ارتباط بگیریم.

با 40% تخفیف، دوره پرطرفدار کوچینگ رو خریداری کن!